Magiczna asysta Josue, wybitne podanie kapitana! Tak Legia Warszawa otworzyła wynik z AZ Alkmaar [WIDEO]

Legia Warszawa wywalczyła awans z grupy w Lidze Konferencji Europy. Stołeczni otworzyli wynik spotkania z AZ Alkmaar, dzięki fantastycznej asyście Josue.
Przed ostatnią kolejką fazy grupowej stołeczni mieli na koncie dziewięć punktów. Podopieczni Kosty Runjaicia nie mogli przegrać z AZ Alkmaar, aby uzyskać awans.
"Wojskowi" udowodnili jednak, że nie zamierzają stawiać na minimalizm. W 35. minucie ekipie z Łazienkowskiej udało się objąć prowadzenie.
Cała akcja zaczęła się od Pawła Wszołka, który nieco zwlekał z podaniem w polu karnym. W końcu piłka trafiła pod nogi Josue, który popisał się fenomenalnym podaniem.
Kapitan Legii posłał idealne podanie do Yuriego Ribeiro. 26-latek musiał wykończyć akcję z bliskiej odległości.
W drugiej połowie Josue zanotował kolejną efektowną asystę, tym razem do Blaza Kramera. Legia ostatecznie wygrała z AZ Alkmaar 2:0, o czym szerzej piszemy TUTAJ.
Josue w tym sezonie zanotował już siedem bramek i trzy asysty. Ofensywny pomocnik dokonał tego w 31 rozegranych meczach.
Adam Kłos14 Dec 2023 · 19:33