Magiczny gol Oliviera Giroud! Kapitalna przewrotka dała Chelsea wygraną z Atletico [WIDEO]

Autor: Daniel Makarewicz 23 lut 2021 | 22:54
W hicie 1/8 finału Ligi Mistrzów doszło do starcia Atletico Madryt z Chelsea. Gola na wagę wygranej "The Blues" zdobył Olivier Giroud. Francuz popisał się kapitalną przewrotką.
Z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa obie drużyny spotkały się dziś na Arenie Narodowej w Bukareszcie. W roli gospodarza wystąpiła drużyna Atletico Madryt.
W pierwszej połowie widowisko, które było zapowiadane jako hit, nie porwało. Żadna z drużyn nie kwapiła się do odważnej gry w ofensywie. W 3. minucie Mendy popełnił prosty błąd, ale Saul nie zdołał skierować piłki do siatki. Kilka chwil później Suarez zagrał wzdłuż bramki, ale akcję źle wykończył Lemar.
Inicjatywa należała jednak do Chelsea. Podopieczni Thomasa Tuchela mieli jednak problemy ze stworzeniem klarownych sytuacji. "The Blues" mogli zaskoczyć rywali w 38. minucie. Wówczas na uderzenie zdecydował się Timo Werner. Oblak zachował jednak czujność i nie dał się pokonać.
W drugiej połowie obie ekipy głownie myślały o obronie. Sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo. Nie brakowało za to ostrej gry.
W 69. minucie "The Blues" wreszcie przełamali impas. Olivier Giroud kapitalnie uderzył przewrotką i Oblak nie miał nic do powiedzenia. Sędzia początkowo wskazał pozycję spaloną, ale po analizie systemu VAR gol został uznany.
Piłkarze Atletico szukali wyrównania, ale nie mieli wystarczających argumentów, by odwrócić losy pojedynku. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 0:1. To stawia ekipę Chelsea w lepszej sytuacji przed meczem rewanżowym. Ten zostanie rozegrany 17 marca.

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Kod promocyjny MECZYKI - freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN

Dyskusja 79

23 lut 2021 | 22:54
Jak to atletico miało się łatwo po Chelsea przejechać hmmm.
0
Jak to atletico miało się łatwo po Chelsea przejechać hmmm. Nawet bramki im nie potrafili strzelić. Szokujące
23 lut 2021 | 22:58
Oni strzału na bramke nie oddali, a gdzie tam strzelenie gola.
0
Oni strzału na bramke nie oddali a gdzie tam strzelenie gola.
23 lut 2021 | 23:00
Spuchli szokująco. Chelsea również szokuje. Dobrze grająca obrona ?

BTW czytam komentarze choćby z newsa po losowaniu LM. Gdzie ten pogrom ?
0
Spuchli szokująco. Chelsea również szokuje. Dobrze grająca obrona ? Może myliłem się co do Tuchela

24 lut 2021 | 10:00
0
Czekali na samobója :P
23 lut 2021 | 23:23
0
W rewanżu Atleti pewnie obiorą taka samą strategię :D Autobus i może się uda. Dlatego Atletico i Simeone niczego nie wygrają ani ligi, ani LM. Bo sa minimalistami nie potrafią zaryzykować, grać ofensywnego footbalu.
24 lut 2021 | 10:02
0
Święta racja. Jestem ich kibicem od lat i wkurwia to wieczne granie na 1:0.
Wczoraj grali na remis (ewentualne ukłucie) i dostali za to nagrodę.
W poprzednich sezonach przepierdalali sezon, bo grali z ogórami na 1:0, a później remis 1:1.
Ten sezon też przerżną.
Simeone skończył się już dawno temu.
24 lut 2021 | 00:00
0
Kto tak twierdził?
0
Brawo Chelsea. Atletico grało takie gówno nie do oglądania, granie byle nie stracić. A jak pisałem, że może się okazać, że tylko Real przejdzie dalej (choć też ma ciężko) to dostałem minusy.
23 lut 2021 | 22:56
0
dostałeś bo dzieciarni się wydaje ze la liga to nadal topowa liga.
23 lut 2021 | 23:02
0
Altletico gra archaiczną piłkę, na szczęście zostali skarceni. Brawo Smerfy :)
0
Może się okazać, że jutro Atalanta tak się przejedzie po realu, że ci nie będą potrzebowali nawet rewanżu. Włosi są nieprzewidywalni, a real wypalony
0
No kolego, jeszcze Real jutro będzie bronił honoru Hiszpanów. Oby mu się nie udało ;-)
23 lut 2021 | 22:55
0
Brawo Chelsea za pokonanie antyfutbolu Simeone i o dziwo brawo Var za wypatrzenie że to obrońca podawał.
0
Nie spodziewałem się tak dobrego meczu ze strony Chelsea. Giroud klasa
0
Jedyne co można powiedzieć dobrego o grze Atletico to to, że nie dali sobie wcisnąć więcej bramek... murowanie i antyfutbol poległy ;) #hiszpaniaOUT
0
Brawo Chelsea za zaangażowanie. Szkoda tylko, że 1:0. Zasłużyli na więcej, ale dalej pod bramką przeciwnika są pewne braki. Dziś piłkarze atletico jedynie co potrafili, to leżeć i płakać. Nie wiem jak można kibicować takim klubom. Suarez to patologia, mam nadzieję, że szybko zakończy karierę i tych jego żałosnych symulek nie trzeba będzie więcej oglądać.
0
Jak pięknie patrzeć że mit o potędze La Ligi upada. Te płaczki tylko przewracać się umieją ale w erze Varu to już tak nie przechodzi więc i sukcesy się skończyły. Miejmy nadzieję, że to koniec wałków z udziałem przereklamowanych Hiszpanów.
0
Żwirek jakie golazo zapakował. Dobry wynik Chelsea, Atletico dalej puchnie. Jak tak dalej będzie to świetnie zapowiadający się sezon skończy się słabo.
0
Kolejny klubik z ogorkowej laliga out 🤣🤣🤣🤣
0
Atletico to syf straszny. Tak jakbyś ktoś miał oglądać mecze Grecji 2004 przez cały rok.