Manchester City. Mocne słowa Bernardo Silvy po meczu z Realem Madryt. "Jestem sfrustrowany"

Mocne słowa Bernardo Silvy po meczu z Realem Madryt. "Jestem sfrustrowany"
Matt Wilkinson / Focus Images / MB Media / PressFocus
Bernardo Silva nie ukrywał emocji po meczu Manchesteru City z Realem Madryt (4:3). - Jestem sfrustrowany - mówił piłkarz gospodarzy.
Spotkanie Manchesteru City z Realem w półfinale Ligi Mistrzów było wielkim spektaklem. Gospodarze mimo zwycięstwa mogą czuć się rozczarowani. Mieli szansę na zdobycie większej zaliczki przed rewanżem.
Manchester City mógł rozłożyć Real na łopatki już w pierwszej połowie, ale nie wykorzystał okazji, by prowadzić 3:0. Guardiola wpadł w furię - pisaliśmy o tym TUTAJ. Po meczu zlości nie ukrywał Silva.
- Jestem sfrustrowany tym, że nie wygraliśmy wyżej. Trzy razy prowadziliśmy dwoma golami, ale to jest Liga Mistrzów - komentował Silva.
- To nie będzie łatwe, ale pojedziemy do Madrytu po zwycięstwo. Real nie potrzebuje wiele, by kogoś skrzywdzić. Widzieliśmy to już w meczach z PSG i Chelsea. To wyjątkowy zespół - dodał Portugalczyk.
Rewanż między Realem a City odbędzie się w następną środę. Jeśli "Królewscy" wygrają jednym golem, będzie dogrywka. Wyższe zwycięstwo da im awans do finału. Inne wyniki premiują mistrzów Anglii.
Marcin Karbowski27 Apr 2022 · 10:20
Źródło: Tribuna.com