Media: Były reprezentant Polski blisko transferu do Ekstraklasy. Przechodzi testy medyczne w Zagłębiu Lubin

Media: Były reprezentant Polski blisko transferu do Ekstraklasy. Przechodzi testy medyczne w Zagłębiu Lubin
Dziurek / shutterstock.com
Autor: Hubert Kowalczyk 22 cze 2022 | 15:31
Jarosław Jach może niebawem zostać nowym piłkarzem Zagłębia Lubin. Sebastian Staszewski podaje, że piłkarz przejdzie dziś testy medyczne, które poprzedzą jego transfer do ekipy "Miedziowych".
W 2018 roku Jarosław Jach przeszedł z Zagłębia Lubin do Crystal Palace. Wyspiarska przygoda Polaka nie była jednak udana i teraz zawodnik jest o krok od powrotu do swojego byłego klubu.
Dalsza część tekstu pod wideo
W ciągu czterech lat spędzonych w barwach "Orłów" środkowy obrońca rozegrał tylko dwa mecze dla londyńskiej ekipy. Większość tego czasu spędzał na wypożyczeniach - wyjechał między innymi do Turcji, Mołdawii oraz Holandii
Dwukrotnie trafił do Rakowa Częstochowa, lecz polski klub nie zdecydował się na wykupienie defensora. Teraz Jach sam może zadecydować o wyborze nowego pracodawcy, ponieważ jest wolnym zawodnikiem.
Kontrakt piłkarza z Crystal Palace wygasa 30 czerwca bieżącego roku i nie zostanie przedłużony. W związku z tym głośno zrobiło się o możliwym powrocie dwukrotnego reprezentanta Polski do rodzimej ligi.
W walce o 28-latka prym od samego początku wiodło Zagłębie Lubin. Teraz Sebastian Staszewski informuje, że zawodnik przechodzi już testy medyczne, które poprzedzą transfer do ekipy "Miedziowych".
Aby mogło dojść do tego transferu, piłkarz musiał nieco obniżyć swoje oczekiwania finansowe. Wcześniej, mimo licznych możliwości, nie chciał opuszczać Londynu właśnie przez wzgląd na atrakcyjną gażę (więcej TUTAJ).
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: Sebastian Staszewski

Dyskusja 3