NA ŻYWO
Obejrzyj w
Sportowy Poranek
Subskrybuj
  • Czas na mecze polskich drużyn w el. Ligi Konferencji!
  • Zapowiadamy spotkania Pogoni i Lechii w Europie

Napastnik Lechii Gdańsk kuszony przez zagraniczne marki. Polski klub podjął decyzję [NASZ NEWS]

Napastnik Lechii Gdańsk kuszony przez zagraniczne marki. Polski klub podjął decyzję [NASZ NEWS]
Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Autor: Tomasz Włodarczyk 21 cze 2022 | 10:06
Lechia Gdańsk nie może narzekać na brak ofert za Łukasza Zwolińskiego. Jak udało nam się ustalić, polski klub otrzymał propozycje od Hapoelu Beer Szewa oraz MOL Fehervar. Obie (na tę chwilę) zostały jednak odrzucone.
W minionym sezonie Łukasz Zwoliński należał do czołowych strzelców Ekstraklasy. Piłkarz Lechii Gdańsk zdobył 14 bramek i w wewnętrznej rywalizacji Polaków tylko Karol Angielski był od niego lepszy.
Po udanych rozgrywkach posypały się oferty za 29-latka. Klub z Pomorza nie może narzekać na brak propozycji, bowiem, jak udało nam się ustalić, swoje zainteresowanie wyraziły już Hapoel Beer Szewa oraz MOL Fehervar.
Drużyna z Izraela chciała przeznaczyć na ten transfer 650 tysięcy euro, czyli 150 tysięcy euro więcej niż na początku. Lechia nie przystała jednak na tę możliwość, tak samo jak w przypadku oferty Węgrów.
Fehervar proponował jeszcze więcej niż Hapoel, bowiem 700 tysięcy euro. Decyzja gdańszczan była niezmienna - oferta została odrzucona, lecz nie można wykluczyć, że sytuacja zmieni się w przyszłości.
To nie pierwszy raz, gdy wspomniany węgierski klub interesuje się zawodnikiem z Ekstraklasy. Wcześniej Fehervar chciał wyciągnąć Iviego Lopeza z Rakowa Częstochowa.
"Vidi" proponowali wicemistrzom Polski 1,5 mln euro. Hiszpan pełni jednak zbyt ważną rolę w drużynie Marka Papszuna i włodarze polskiego zespołu pracują nad jego nową umową, o czym informowaliśmy TUTAJ.
author picture

Tomasz Włodarczyk

Spodobał Ci się tekst tego autora?

Czytaj kolejne
Źródło: własne

Dyskusja 2