Napastnik Lille odpalił rakietę! Cudowny gol Buraka Yilmaza [WIDEO]

Burak Yilmaz strzelił niesamowitego gola dla Lille w meczu z Lens. Lider Ligue 1 wygrał na wyjeździe 3:0.
Lille objęło prowadzenie bardzo szybko. Już w 4. minucie Yilmaz strzelił swojego pierwszego gola. Wykorzystał wtedy rzut karny.
Turek podwyższył prowadzenie swojej drużyny w 40. minucie. Gospodarze popełnili błąd przy wyprowadzaniu piłki ze swojej połowy, w środku pola przejął ją Soumare i natychmiast dostarczył do Yilmaza. Choć 35-latek był daleko od bramki, to zdecydował się na uderzenie. Trafił idealnie - w samo okienko. Bramkarz Lens mógł tylko patrzeć, jak piłka wpada do siatki.
Yilmaz w tym sezonie ligi francuskiej zdobył już piętnaście bramek. Sylwetkę tureckiego napastnika przybliżamy TUTAJ.
Co ciekawe, Lille w pierwszej połowie wykazało się stuprocentową skutecznością. Goście oddali tylko dwa strzały - oba zakończyły się golem.
Po przerwie gracze Lille mogli grać spokojnie. Nie dość, że prowadzili, to jeszcze mieli przewagę po czerwonej kartce dla Michelina, który wyleciał z boiska jeszcze w pierwszej połowie. Goście kolejnego gola strzelili w 61. minucie, gdy do bramki trafił David.
Lille dzięki zwycięstwu na pewno pozostanie liderem Ligue 1. Ma teraz cztery punkty przewagi nad PSG, które swój mecz z Rennes rozegra w niedzielę. Poza trwającą kolejką do końca rozgrywek zostały jeszcze dwie serie gier.
Marcin Karbowski07 May 2021 · 22:04
Źródło: Twitter