Niebywałe pudło Cristiano Ronaldo! Napastnik Manchesteru United zmarnował doskonałą sytuację [WIDEO]

Manchester United wygrał 3:2 z Omonią Nikozja. W trakcie spotkania Cristiano Ronaldo zmarnował doskonałą okazję do zdobycia bramki.
Bieżący sezon jest bardzo trudny dla portugalskiego snajpera. 37-latek stracił miejsce w pierwszym składzie Manchesteru United.
W większości spotkań ligowych Erik ten Hag odsyła Ronaldo na ławkę rezerwowych. "CR7" dostaje jednak swoje szanse w meczach Ligi Europy.
Dziś napastnik spędził na murawie 90 minut w starciu z Omonią Nikozja. Nie strzelił ani jednego gola, chociaż miał doskonałą sytuację, aby tego dokonać.
W 78. minucie Diogo Dalot zagrał do Ronaldo, który był niekryty w polu karnym rywali. "CR7" huknął jednak w słupek.
W tym sezonie Ronaldo strzelił dotychczas tylko jednego gola. W meczu z Sherrifem Tyraspol 37-latek wykorzystał rzut karny.
Adam Kłos06 Oct 2022 · 21:08
Źródło: Twitter