Niesamowite emocje w hicie Ligi Mistrzów! Manchester City pokazał charakter i ograł PSG [WIDEO]

W hicie Ligi Mistrzów Manchester City wygrał z PSG. Pojedynek na Etihad zakończył się wynikiem 2:1 (0:0).
Już pierwsze minuty spotkania przyniosły wielkie emocje. W 6. minucie zakotłowało się pod bramką PSG. Najpierw Kimpembe wybił piłkę zmierzającą do siatki, a następnie Navas odbił mocny strzał Mahreza.
Gracze PSG nie pozostawali bierni i także pokazali swoje atuty. Szybkie ataki wyprowadzali Mbappe i Messi. W 32. minucie zadrżała bramka PSG. Guendogan huknął z 14. metra, ale piłka trafiła tylko w słupek. Po chwili Navas popisał się znakomitą interwencją po próbie Mahreza.
Gra toczyła się na dużej intensywności, gospodarze dominowali, jednak w pierwszej połowie bramki nie padły. Tuż przed przerwą jeszcze Mbappe po szybkiej kontrze uderzył nad poprzeczką.
Początek drugiej połowy zaczął się od mocnego uderzenia ze strony PSG. W polu karne City odnalazł się Mbappe, który z zimną krwią posłał piłkę obok interweniującego golkipera.
"The Citizens" zabrali się do odrabiania strat. W 63. minucie stadion eksplodował. Sterling dostał piłkę na czwartym metrze i zdołał ją skierować do siatki.
Podopieczni Guardioli znów zaczęli przeważać, jednak to PSG mogło wyprowadzić niespodziewany cios. Neymar jednak koncertowo zmarnował znakomitą okazję.
Niewykorzystana sytuacja błyskawicznie się zemściła. Silva zgrał do Jesusa, a ten skierował piłkę do siatki. Jak się okazało, było to trafienie na wagę trzech punktów.
Daniel Makarewicz24 Nov 2021 · 22:50