Niestrzelony karny Messiego, wątpliwe decyzje Marciniaka i tylko remis Argentyny z Islandią! [VIDEO]

Alizada Studios / shutterestock.com
Reprezentacja Argentyny zremisowała z Islandią 1:1 w pierwszym meczu grupy D mistrzostw świata w Rosji.
Pełną relację z meczu możecie przeczytać TUTAJ.
Argentyńczycy objęli prowadzenie w 19 minucie. Kapitalną bramkę zdobył Sergio Aguero, który otrzymał podanie w polu karnym, przyjął sobie piłkę, obrócił się i huknął lewą nogą nie do obrony pod poprzeczkę.
Raptem cztery minuty później mieliśmy remis. Caballero wybił strzał rywala przed siebie, a tam najszybszy był Finnbogason, który wpakował piłkę do pustej bramki.
Pod koniec pierwszej połowy sędzia Marciniak mógł podyktować rzut karny dla Argentyny, kiedy ręką w polu karnym zagrywał jeden z Islandczyków. Ostatecznie jedenastki nie było.
W drugiej połowie polski sędzia podyktował już jedenastkę dla Argentyńczyków, choć trzeba przyznać, że była to wątpliwa decyzja. Meza upadł w polu karnym w towarzystwie obrońcy rywali i Marciniak wskazał na jedenasty metr. Do piłki podszedł Lionel Messi i nie strzelił!
W 77 minucie Polak znowu mógł podyktować jedenastkę dla podopiecznych Sampaoliego. Pavon upadł w polu karnym po interwencji obrońcy, był kontakt, a mimo to Marciniak nie wskazał na jedenasty metr, nie korzystając nawet z pomocy VAR.
Ostatecznie Argentyna tylko zremisowała z Islandią 1:1 w swoim pierwszym meczu na mundialu w Rosji.