Nieuznany gol Arkadiusza Milika w hicie z PSG! Polak świetnie uderzył, ale jego kolega był na spalonym [WIDEO]

Olympique Marsylia mierzy się z PSG w hicie 9. kolejki Ligue 1. W 20. minucie do siatki trafił Arkadiusz Milik, ale jego radość nie trwała długo. Analiza VAR pokazała bowiem, że Polak był na spalonym.
27-letni snajper wraca do formy po kontuzji kolana, która wykluczyła go z treningów na kilka miesięcy. Ostatnio Milik odzyskał miejsce w podstawowym składzie Olympique'u Marsylia.
Od pierwszej minuty wyszedł także na hitowe starcie z PSG. Po drugiej stronie boiska stanęła prawdziwa plejada gwiazd - w ofensywie paryżan znaleźli się Angel Di Maria, Neymar, Leo Messi oraz Kylian Mbappe.
Początkowo pierwszoplanowe role odgrywali jednak inni zawodnicy. W 14. minucie do własnej bramki trafił Luan Peres. Miał szczęście, bo VAR cofnął tego gola ze względu na spalonego.
Sześć minut później przez moment cieszył się Arkadiusz Milik. Po podaniu Pola Liroli Polak znakomicie wykończył całą akcję, nie dając szans Keylorowi Navasowi.
Choć reprezentant Polski w tej sytuacji zrobił wszystko tak, jak należy, to nie mógł się cieszyć z trafienia. Asystujący przy tej bramce Hiszpan znajdował się bowiem na spalonym, co potwierdziła analiza VAR.
Ostatecznie spotkanie na Stade Velodrome zakończyło się remisem 0:0. Pełną relację z tego starcia możecie przeczytać TUTAJ.
Maciej Pietrasik24 Oct 2021 · 21:16