Niewiarygodne pudło Roberta Lewandowskiego! Nie trafił z dwóch metrów, dwa razy uderzył w poprzeczkę! [WIDEO]

Screen z TV
Spotkanie Polaków ze Szwecją rozpoczęło się fatalnie dla naszej drużyny. Do wyrównania dość szybko mógł doprowadzić Robert Lewandowski, ale zmarnował znakomitą okazję na gola.
Już w drugiej minucie podopieczni Janne Anderssona wyszli na prowadzenie w Sankt Petersburgu. Po serii fatalnych błędów naszych obrońców do siatki trafił Emil Forsberg. Więcej na ten temat piszemy TUTAJ.
Pierwszy kwadrans wyraźnie nie wyszedł "Biało-Czerwonym". To rywale byli stroną dominującą i wydawało się, że bliżej będą strzelenia kolejnych goli niż Polacy doprowadzenia do wyrównania.
Wszystko mogło się jednak zmienić w 17. minucie. Wówczas strzał Roberta Lewandowskiego został zablokowany i podopieczni Paulo Sousy mieli rzut rożny.
Znakomite dośrodkowanie w pole karne z kornera posłał Piotr Zieliński. Piłka trafiła do "Lewego", który oddał strzał głową. Po tym uderzeniu Szwedów uratowała poprzeczka.
Lewandowski stanął jednak przed szansą na dobitkę. Choć do bramki były zaledwie dwa metry, to kapitan naszej kadry uderzył bardzo źle. Choć trudno w to uwierzyć, znów trafił w poprzeczkę.
- Niemożliwe. Może chociaż trzy poprzeczki i karny? - skomentował Piotr Dumanowski z "Eleven Sports".
Ostatecznie reprezentacja Polski przegrała ze Szwecją 2:3 i zakończyła swój udział w EURO 2020. Relację z meczu możecie przeczytać TUTAJ.
Maciej Pietrasik23 Jun 2021 · 18:28