Ogromny błąd obrony Juventusu w meczu Ligi Mistrzów. Wojciech Szczęsny skapitulował po 60 sekundach! [WIDEO]

Screen z TV
Spotkanie Ligi Mistrzów z FC Porto nie mogło zacząć się gorzej dla Juventusu. Wojciech Szczęsny już po 60 sekundach musiał wyciągać piłkę z siatki. Fatalny błąd w tej sytuacji popełnił Rodrigo Bentancur.
Podopieczni Andrei Pirlo wydawali się faworytami w starciu z mistrzami Portugalii. Od pierwszej minuty między słupkami "Starej Damy" stanął Wojciech Szczęsny.
Polak nie mógł wyobrazić sobie jednak gorszego początku spotkania. Minęło zaledwie 60 sekund od pierwszego gwizdka, a 30-latek musiał skapitulować.
Nic nie wskazywało na to, aby Juventus mógł mieć błyskawiczne kłopoty, bo to "Bianconeri" rozgrywali piłkę od tyłu. Golkiper gości zagrał do Rodrigo Bentancura.
Środkowy pomocnik mistrzów Włoch zachował się fatalnie, zbyt lekko podając w kierunku Szczęsnego. Bramkarza bez problemu uprzedził Mehdi Taremi.
Jest to trzeci najszybszy gol strzelony Juventusowi w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Szybciej w starciach z Włochami trafiali jedynie piłkarze Bayernu Monachium oraz Borussii Dortmund.
Kolejny cios Portugalczycy zadali na samym początku drugiej połowy. Tuż po wznowieniu gry na listę strzelców wpisał się Moussa Marega. Później kontaktowe trafienie zaliczył Chiesa. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 2:1. Relację znajdziecie TUTAJ.
Maciej Pietrasik17 Feb 2021 · 21:18