Okropne zderzenie Raula Jimeneza z Davidem Luizem. Piłkarz Wolverhampton stracił przytomność [WIDEO]

Screen z TV
Spotkanie Arsenalu z Wolverhampton zakończyło niedzielne zmagania w Premier League. W pierwszej połowie doszło do mrożącego krew w żyłach zderzenia Raula Jimeneza oraz Davida Luiza. Meksykanin stracił po nim przytomność.
W tym sezonie zarówno piłkarze Arsenalu, jak i gracze Wolverhampton w Premier League spisują się w kratkę. Na razie obie drużyny plasują się w środku tabeli.
Spotkanie w Londynie od ataków zaczęli gospodarze. W piątej minucie "Kanonierzy" wywalczyli rzut rożny, a w pole karne dośrodkował Willian.
O górną piłkę walczyli Raul Jimenez oraz David Luiz. Obaj zderzyli się przy tym głowami. Zdecydowanie bardziej ucierpiał gracz "Wilków".
Napastnik stracił bowiem przytomność i potrzebował natychmiastowej pomocy medycznej. Przerwa w grze trwała dziesięć minut. Piłkarz opuścił boisko na noszach.
Co zrozumiałe, nie był w stanie kontynuować gry. Zamiast Meksykanina na murawie zameldował się młody Fabio Silva. Luiza opatrzono i pozwolono mu na dalszą grę.
Kontuzja partnera nie wytrąciła z równowagi zawodników Wolverhampton. Prowadzenie gospodarzom dał Pedro Neto. Szybko wyrównał Gabriel Magalhaes, lecz Bernda Leno pokonał też Daniel Podence. Ostatecznie "Wilki" wygrały 2:1.
Maciej Pietrasik29 Nov 2020 · 20:49