Ousmane Dembele znów bohaterem FC Barcelony. Skrzydłowy błyszczy formą podczas przygotowań [WIDEO]

Manu Reino / SOPA Images/ Sipa / PressFocus
FC Barcelona wygrała z New York Red Bulls 2:0 (1:0). Jedną z bramek zdobył Ousmane Dembele, który podczas przygotowań do sezonu wyrósł na lidera "Dumy Katalonii".
W nocy z soboty na niedzielę FC Barcelona pokonała New York Red Bulls. "Duma Katalonii" wygrała 2:0 (1:0), a jej przewaga była bardzo wyraźna.
Kilka zmarnowanych sytuacji ma na swoim koncie Robert Lewandowski. Napastnik reprezentacji Polski musiał uznać wyższość golkiperów amerykańskiego klubu, miał też problemy z trafieniem w światło bramki (więcej TUTAJ).
Znacznie pewniej czuł się Ousmane Dembele. W 40. minucie zdołał on otworzyć wynik spotkanie. Asystę w tej sytuacji zaliczył Raphinha.
Dla Francuza było to kolejne trafienie podczas przygotowań do sezonu 2022/23. Skrzydłowy popisał się już dubletem w meczu z Juventusem, gdzie zabawił się z defensywą "Starej Damy".
Ostatecznie FC Barcelona podwyższyła prowadzenie dopiero w 87. minucie. Wynik spotkania ustalił Memphis Depay, który wcześniej zameldował się na boisku kosztem Roberta Lewandowskiego.
Teraz "Duma Katalonii" szykuje się już do Pucharu Gampera. 7 sierpnia podopieczni Xaviego zagrają na Camp Nou z U.N.A.M.
Hubert Kowalczyk31 Jul 2022 · 07:46