Piękny gol Piotra Zielińskiego w hicie Serie A! Polak przymierzył w meczu z Interem [WIDEO]

Screen z Twittera
W niedzielnym hicie Serie A Inter Mediolan mierzy się na własnym boisku z Napoli. W pierwszej połowie na listę strzelców wpisał się Piotr Zieliński, który pięknie przymierzył zza pola karnego.
Reprezentant Polski początek sezonu miał dość niemrawy. Borykał się z kontuzją, a gdy wrócił na murawę, nie przekonywał swoją grą. Niejednokrotnie krytykowały go włoskie media.
Mimo to pomocnik nie stracił zaufania w oczach Luciano Spallettiego. Szkoleniowiec nadal zamierzał stawiać na 27-latka, który znalazł się w podstawowym składzie na mecz z Interem Mediolan.
W wyjazdowym starciu z aktualnymi mistrzami kraju Zieliński pokazał się ze znakomitej strony. W 17. minucie spotkania to właśnie on otworzył rezultat.
Polak rozpoczął całą akcję, odbierając piłkę Nicolo Barelli. Neapolitańczycy wyprowadzili szybką akcję, przy której Lorenzo Insigne oddał futbolówkę Zielińskiemu.
Pomocnik "Azzurrich" popisał się znakomitym uderzeniem zza pola karnego. Po jego strzale Samir Handanović nie miał większych szans na udaną interwencję.
Gol Zielińskiego nie wystarczył ostatecznie nawet do tego, aby Napoli zdobyło w Mediolanie choćby punkt. Inter zwyciężył przed własną publicznością 3:2. Pełną relację z tego spotkania możecie przeczytać TUTAJ.
Maciej Pietrasik21 Nov 2021 · 18:29