Alkohol w reprezentacji Polski do lat 17! Czterech zawodników ma wrócić do kraju [NASZ NEWS]

Alkohol w reprezentacji Polski do lat 17! Czterech zawodników ma wrócić do kraju [NASZ NEWS]
Foto LiveMedia/SIPA USA
Afera w młodzieżowej reprezentacji Polski! Kadra do lat 17, uważana za jedną z najbardziej utalentowanych w ostatnich latach, przygotowuje się do mistrzostw Świata w Indonezji. Niektórzy niestety nie tak, jak trzeba. Według naszych informacji czterech piłkarzy ma wrócić do kraju jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek. Powód? Alkohol...
Kadra do lat 17 w ostatnim okresie jest stawiana za wzór, jeśli chodzi o wyniki sportowe oraz pracę z tymi piłkarzami przez trenera Marcina Włodarskiego. Tym bardziej szokuje informacja, do której dotarliśmy, że czterech piłkarzy - Oskar Tomczyk, Filip Wolski (Lech Poznań), Jan Łąbędzki (ŁKS Łódź) i Filip Rózga (Cracovia) - miało zostać przyłapanych na byciu pod wpływem alkoholu.
Dalsza część tekstu pod wideo
Według naszych informacji cała czwórka jeszcze przed pierwszym meczem z Japonią (11 listopada, godzina 10 polskiego czasu) ma wrócić do kraju. To na razie nieoficjalne wiadomości, ale czekamy na potwierdzenie ich przez Polski Związek Piłki Nożnej. Według naszej wiedzy rano zostanie wydany komunikat w tej sprawie przez federację. Ta szokująca informacja dotarła już do Polski.
Warto przypomnieć, że to nie pierwsza afera alkoholowa w kadrze do lat 17. Pod koniec września 2022 roku podczas Pucharu Syrenki u dwóch zawodników: Mikołaja Tudruja i Michała Matysa znaleziono butelki po alkoholu. Obaj wówczas zostali dyscyplinarnie usunięci ze zgrupowania, o czym pisaliśmy TUTAJ. Czekamy na rozwój sytuacji.
Reprezentacja Polski do lat 17 w niedzielę zmierzyła się na Bali towarzysko z rówieśnikami ze Stanów Zjednoczonych. Mecz zakończył się wynikiem 2:2. Oprócz Japonii młodzi piłkarze zagrają w grupie z Senegalem i Argentyną.

Przeczytaj również