Arkadiusz Reca błysnął w Pucharze Włoch. Reprezentant Polski z dwiema asystami [WIDEO]

Na ten weekend zaplanowano mecze 1/32 finału Pucharu Włoch. W spotkaniu Spezii z Como bardzo dobrze zaprezentował się Arkadiusz Reca. Polak zaliczył dwie asysty w drugiej części spotkania.
W zespole gospodarzy od pierwszej minuty na boisku zobaczyliśmy Jakuba Kiwiora, który był jednym z trójki środkowych obrońców. Do przerwy zespół z Serie A prowadził 1:0 po golu Nzoli.
W drugiej części spotkania Como zdołało wyrównać za sprawą Blanco, lecz radość gości nie trwała zbyt długo. Pięć minut później z rzutu karnego trafił bowiem Verde i Spezia wróciła na prowadzenie.
Później szkoleniowiec gospodarzy zdecydował się na dokonanie zmian. Na boisku pojawili się David Strelec i Arkadiusz Reca. I to właśnie współpraca tej dwójki przyniosła Spezii gola.
Polak dograł do partnera z zespołu, który podwyższył na 3:1. Później dublet skompletował Nzola, wykorzystując kolejny rzut karny. Wówczas stało się jasne, że gospodarze awansują do kolejnej rundy.
Ostatecznie skończyło się wygraną Spezii 5:1. Kolejną asystę dorzucił Reca. Tym razem Polak był niepilnowany na lewym skrzydle i dograł piłkę do Daniela Maldiniego.
Lada dzień piłkarzem Spezii zostanie kolejny reprezentant Polski. W poniedziałek lub wtorek kontrakt z klubem ma podpisać Bartłomiej Drągowski. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.
Maciej Pietrasik06 Aug 2022 · 21:10