Ciao Italia. W tej lidze ma wylądować Milik

Ciao Italia. W tej lidze ma wylądować Milik
Fabrizio Carabelli / pressfocus
Arkadiusz Milik dołączył do nowej agencji sportowej. La Gazzetta dello Sport prognozuje, że w związku z tym zawodnik Juventusu wyjedzie z Włoch.
Letnie okienko transferowe może być intensywne dla Arkadiusza Milika. Reprezentant Polski już poczynił pierwsze kroki przygotowujące. Dołączył do CAA Stellar, o czym pisaliśmy TUTAJ.
Dalsza część tekstu pod wideo
Nowa agencja napastnika specjalizuje się w transakcjach na rynku angielskim. Pracownicy reprezentują interesy między innymi Luke'a Shawa, Jacka Grealisha i Ivana Toneya.
Według La Gazzetta dello Sport w tym wyborze nie ma przypadku. Najnowsze doniesienia prognozują, ze piłkarz Juventusu będzie niebawem walczył o przenosiny do Premier League.
Prasa podkreśla również, że Milik od dłuższego czasu marzył o grze na Wyspach. Niewykluczone, że niedługo cel ten uda mu się zrealizować. Kadrowicz Michała Probierza "odhaczył" już Serie A, Bundesligę oraz Ligue 1.
Sytuacja Milika powinna wyjaśnić się w najbliższych tygodniach. Wiele będzie zależało od tego, czy w Juventusie zostanie Massimiliano Allegri. To właśnie Włoch nalegał na wykupienie napastnika.
W bieżącym sezonie reprezentant Polski wystąpił w 28 meczach "Starej Damy" i strzelił sześć goli. Jego umowa obowiązuje do 30 czerwca 2026 roku. Rynkowa wartość zawodnika oscyluje w granicach siedmiu milionów euro.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk09 Apr · 22:17
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Przeczytaj również