Co za asysta zawodnika Arsenalu! Nieprawdopodobny drybling i genialna "piętka" [WIDEO]

Screen Twitter
Arsenal otworzył wynik meczu z Nottingham Forest. Pomogła w tym kapitalna akcja w wykonaniu Gabriela Martinelliego.
Spotkanie Arsenalu z Nottingham Forest miało rozpocząć się o 13:30. Ostatecznie doszło do opóźnienia i pierwszy gwizdek usłyszeliśmy niedługo po 14:00, o czym pisaliśmy TUTAJ.
"Kanonierzy" od początku byli stroną dominującą, a rywale przez 25 minut byli w stanie wymienić raptem 13 podań. Jednocześnie jednak przyjezdni dobrze się bronili.
Sytuacja zmieniła się w 26. minucie, gdy do akcji wkroczył Gabriel Martinelli. Brazylijczyk popędził na skrzydło, przedryblował rywali, obrócił się, podał piętą do Eddiego Nketiaha, który ostatecznie pokonał Matta Turnera.
W 32. minucie prowadzenie Arsenalu podwyższył Bukayo Saka. Anglik również strzelił pięknego gola - przymierzył zza pola karnego i huknął w boczną siatkę.
Arsenal ostatecznie wygrał 2:1. Obszerne podsumowanie spotkania znajdziecie TUTAJ.
Hubert Kowalczyk12 Aug 2023 · 14:38