Co za słowa Casha. Zdecydowanie ocenił zmianę trenera

Co za słowa Casha. Zdecydowanie ocenił zmianę trenera
Gareth Evans / pressfocus
Matty Cash jest zachwycony Unaiem Emerym. 26-latek nie ukrywa, że Hiszpan przerasta umiejętnościami swojego poprzednika, Stevena Gerrarda.
Emery trafił na Villa Park w listopadzie 2022 roku. Przejął wówczas drużynę, która znajdowała się w dolnej połowie tabeli Premier League.
Dalsza część tekstu pod wideo
"The Villans" poczynili gigantyczny progres pod wodzą nowego szkoleniowca. W tym sezonie zajęli czwarte miejsce, które zagwarantowało udział w kolejnej edycji Ligi Mistrzów.
Emery potwierdził tym samym, że jest lepszym trenerem od Stevena Gerrarda. Anglik zdecydowanie nie potrafił wydobyć pełni potencjału z zawodników Aston Villi.
- Oczywiście, nie chcę żeby uznano to za brak szacunku do Gerrarda. Myślę, że to dobry menedżer, dobrze radził sobie w Rangers. Po prostu uważam, że Unai Emery to jest inny poziom - podkreślił Cash na antenie Talksport.
- Odkąd przyszedł Emery jesteśmy fantastyczni. Widzisz statystyki i wyniki, które osiągnęliśmy przez ostatnie półtora roku, one są po prostu niesamowite. Na jego pracę składa się wiele elementów. Odbywamy mnóstwo indywidualnych i grupowych spotkań, w których omawiamy detale, które można poprawić - dodał.
W tym sezonie Cash wystąpił w 46 spotkaniach Aston Villi. Zanotował w nich pięć bramek i trzy asysty.
Prawy obrońca może już szykować się do kolejnych rozgrywek klubowych. Nie został on powołany przez Michała Probierza na najbliższe mistrzostwa Europy, o czym szerzej pisaliśmy TUTAJ.
Redakcja meczyki.pl
Adam Kłos30 May · 21:51
Źródło: Talksport

Przeczytaj również