Efektowny strzał Haalanda i nagle samobój! Co za początek meczu [WIDEO]

Spotkanie Manchesteru City z Luton Town rozpoczęło się w nietypowy sposób. Już po kilkudziesięciu sekundach "Obywatele" objęli prowadzenie po golu samobójczym.
Manchester mierzy się teraz z niezwykle napiętym terminarzem. W miniony wtorek mistrzowie Anglii zremisowali 3:3 z Realem Madryt w pierwszym ćwierćfinale Ligi Mistrzów.
Rewanżowe starcie z "Królewskimi" odbędzie się już w najbliższą środę. Pep Guardiola zdecydował się na drobne rotacje, posyłając w bój m.in. Rico Lewisa, Matheusa Nunesa czy Juliana Alvareza.
Do składu wrócił też Kevin De Bruyne, który nie zagrał na Santiago Bernabeu z powodu choroby. Już w 1. minucie meczu z Luton Belg mógł zanotować asystę.
Pomocnik podał do Erlinga Haalanda, ale ten przegrał pojedynek z Thomasem Kaminskim. Piłkę przejął Jeremy Doku, po czym został zablokowany.
Futbolówka w końcu spadła pod nogi Haalanda, który złożył się do efektownego uderzenia wolejem. Norweg oddał strzał, piłka odbiła się od głowy Daikiego Hasioki i wpadła do siatki.
Hashioka strzelił gola samobójczego i przy okazji ucierpiał w tej akcji. Japończyk dopiero po krótkiej przerwie zdołał wrócić na murawę.
Później Manchester City wypunktował Luton. Mistrzowie Anglii finalnie wygrali aż 5:1, o czym więcej TUTAJ.
Adam Kłos13 Apr · 16:19