Florentino Perez zwoła specjalne zebranie. Real Madryt reaguje na zarzuty postawione FC Barcelonie

Florentino Perez zwoła specjalne zebranie. Real Madryt reaguje na zarzuty postawione FC Barcelonie
Legan P. Mace / Sipa / PressFocus
Real Madryt oficjalnie poinformował, że niedługo zwoła specjalne zebranie zarządu. Celem spotkania będzie przedyskutowanie działań, jakie należy podjąć w sprawie afery związanej z FC Barceloną.
Cały czas spływają nowe informacje związane z aferą dotyczącą Jose Marii Enriqueza Negreiry. Przypomnijmy, że działacz, wiceprzewodniczący Komitetu Technicznego Sędziów miał być opłacany przez FC Barcelonę, co szerzej opisywaliśmy TUTAJ.
Dalsza część tekstu pod wideo
Wczoraj zarzuty wobec "Dumy Katalonii" postawiła prokuratura. Hiszpański gigant został oficjalnie oskarżony o korupcję. Więcej informacji w tej sprawie znajdziecie TUTAJ.
Do najnowszych doniesień zaczęły ustosunkowywać się inne kluby z La Liga. Swoje oświadczenie w sprawie wydał Real Madryt - zarząd "Królewskich" zwoła specjalne zebranie.
Celem spotkania, zaplanowanego na 12 marca, będzie omówienie działań, jakie należy podjąć wobec FC Barcelony i całej afery. Do tej pory klub Florentino Pereza działał ostrożnie, bowiem wyłamał się ze wspólnego pisma dotyczącego pilnego wyjaśnienia sytuacji.
Teraz wiele wskazuje na to, że sprawy przybrały obrót szalenie niekorzystny z perspektywy "Dumy Katalonii". Oficjalnie nie wiadomo jednak, jakie konsekwencje mogą spaść na drużynę z Camp Nou.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk11 Mar 2023 · 12:28
Źródło: Real Madryt

Przeczytaj również