Hitowy transfer Legii! Gigantyczny zakup wewnątrz Ekstraklasy [NASZ NEWS]

Hitowy transfer Legii! Gigantyczny zakup wewnątrz Ekstraklasy [NASZ NEWS]
Wojciech Dobrzynski/Pressfocus
Tomasz - Włodarczyk
Tomasz Włodarczyk30 May · 17:03
Hitowy transfer Legii Warszawa. Według naszych informacji Kacper Chodyna zostanie jej nowym zawodnikiem. "Wojskowi" już uzgodnili warunki.
Legia potrzebuje wzmocnień przed walką na kilku frontach. Podopieczni Goncalo Feio wystartują w eliminacjach do Ligi Konferencji Europy po zajęciu trzeciego miejsca w Ekstraklasie.
Dalsza część tekstu pod wideo
Jednym z celów klubu było wzmocnienie ofensywy. "Wojskowi" chcieli sprowadzić polskiego zawodnika, który natychmiast zagwarantowałby jakość.
Kryteria te spełnia Kacper Chodyna. Informowaliśmy już TUTAJ, że Jacek Zieliński rozmawiał na ten temat z Zagłębiem. Zainteresowanie graczem "Miedziowych" wykazywał też Raków Częstochowa.
Ostatecznie Legia okazała się konkretniejsza w działaniach. Według naszych informacji doszło do pełnego porozumienia w sprawie transferu Chodyny. Zagłębie wyraziło zgodę na przeprowadzenie testów medycznych przez Legię, po których Chodyna podpisze umowę przy Ł3. Stołeczni zapłacą za zawodnika 860 tys. euro.
Warto dodać, że lubinianie wykorzystali jedną z ostatnich okazji, aby zarobić na odejściu 25-latka. Jego umowa obowiązywała tylko do połowy przyszłego roku.
W tym sezonie Chodyna wystąpił w 34 spotkaniach Zagłębia. Zanotował w nich siedem bramek i aż dziesięć asyst. Znakomicie układała się jego współpraca z Dawidem Kurminowskim.

Przeczytaj również