Ikona Realu odchodzi. Jednego chce uniknąć za wszelką cenę

Ikona Realu odchodzi. Jednego chce uniknąć za wszelką cenę
Pressinphoto/Pressfocus
Nacho Fernandez ma opuścić Real Madryt po zakończeniu bieżącego sezonu. Jednocześnie defensor nie wyobraża sobie, że kiedykolwiek zagra przeciwko "Królewskim".
Obecna umowa Nacho Fernandeza jest ważna tylko do 30 czerwca 2024 roku. Jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego, to nie zostanie ona przedłużona. O szczegółach pisaliśmy TUTAJ.
Dalsza część tekstu pod wideo
Reprezentant Hiszpanii jest otwarty na zupełnie nowe doświadczenia w swojej karierze. Fabrizio Romano ujawnił, że 34-latek nie zamierza dłużej występować na poziomie La Liga.
Doświadczony zawodnik pragnie uniknąć konieczności rywalizowania z Realem Madryt. Jednocześnie nie podjął jeszcze decyzji, jaki klub wzmocni po zakończeniu aktualnych rozgrywek.
Nie ulega wątpliwości, że sprowadzeniem ikony "Królewskich" zainteresowany jest Inter. Niemniej, jak przekazał wspomniany już Romano, taki ruch byłby trudny do sfinalizowania.
Nacho jest związany z Realem od początku swojej kariery. Do tej pory obrońca wystąpił w 355 meczach pierwszej drużyny hiszpańskiego giganta. Obecnie pełni funkcję kapitana zespołu.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk20 Apr · 10:52
Źródło: Fabrizio Romano

Przeczytaj również