Imponujące osiągnięcie właściciela Manchesteru United. Jego wiek nie był przeszkodą [ZDJĘCIE]

Icon Sport / pressfocus
Współwłaściciel Manchesteru United, Jim Ratcliffe, wystartował w londyńskim maratonie. Biznesmen ukończył bieg mając 71 lat.
W niedzielę odbyła się kolejna edycja maratonu w Londynie. Wydarzenie jest uważane za jedną z największych imprez biegowych na świecie.
W tegorocznej odsłonie wziął udział jeden ze współwłaścicieli Manchesteru United, Jim Ratcliffe. Działacz wystartował w maratonie mając 71 lat.
Biznesmen rozpoczął bieg po godzinie 10:00 czasu brytyjskiego. Pokonanie całego dystansu zajęło mu cztery godziny, 32 minuty i 52 sekundy.
Ratcliffe zajął 21169. miejsce w klasyfikacji generalnej. Działacz ukończył maraton na 34. pozycji w swojej grupie wiekowej obejmującej zawodników od 70. do 74. roku życia.
Po udziale w maratonie 71-latek zdołał dotrzeć na drugą połowę półfinału Pucharu Anglii, w którym Manchester United zmierzył się z Coventry City. Biznesmen dołączył do pozostałych właścicieli klubu - Joela i Avrama Glazerów.
"Czerwone Diabły" pokonały przeciwników w konkursie rzutów karnych. Tym samym drużyna awansowała do finału rozgrywek, w którym zmierzy się z Manchesterem City.
Filip Węglicki22 Apr · 18:08
Źródło: Twitter