Imponujące osiągnięcie właściciela Manchesteru United. Jego wiek nie był przeszkodą [ZDJĘCIE]

22 Apr · 18:08

Odważna zapowiedź Ten Haga. Tak ocenił szalony mecz w Pucharze Anglii

21 Apr · 20:57

Onana uratował Manchester United! O włos od gigantycznej sensacji w półfinale Pucharu Anglii [WIDEO]

21 Apr · 19:26

Niewiarygodna pogoń w półfinale Pucharu Anglii! Manchester United wypuścił prowadzenie 3:0! [WIDEO]

21 Apr · 18:30

Składy na mecz Coventry - Manchester United. Walka o finał Pucharu Anglii

21 Apr · 15:35

Coventry City - Manchester United gdzie oglądać? Stream online i transmisja na żywo w TV z FA Cup (21.04.2024)

21 Apr · 12:15

"Obrzydliwe". Tak trener angielskiej rewelacji świętował gola. Zaczepił... chłopca do podawania piłek [WIDEO]

18 Mar · 14:12

Drugoligowiec jedzie na Wembley! Sensacja w FA Cup, gol na wagę awansu w 100. minucie [WIDEO]

16 Mar · 15:26

Musieli przełożyć mecz... 15 razy. Absolutne kuriozum w Anglii. Zagrali kilka miesięcy później

03 Mar · 10:00

Oto pary ćwierćfinałowe Pucharu Anglii. Kibice zobaczą wielki hit. Potęgi zagrają ze sobą

29 Feb · 08:22