Kapitan Widzewa zwrócił się do kibiców. "Mnie jest wstyd"

Widzew jest coraz bliżej spadku z Ekstraklasy. Po porażce z Legią do kibiców łódzkiej drużyny zwrócił się Mateusz Żyro.
Widzew przegrał przy Łazienkowskiej w dramatycznych okolicznościach. Legia jedynego gola meczu strzeliła w siódmej minucie doliczonego czasu.
Po meczu piłkarze Widzewa nie podeszli pod sektor zajmowany przez swoich kibiców. Za zachowanie drużyny przepraszał jej kapitan.
- Możemy przeprosić kibiców, że nie podeszliśmy. Mam nadzieję, ze tym razem zrozumieją. Mnie osobiście jest wstyd, że przyjechali, a my przegrywamy w takich okolicznościach. Z tego miejsca mogę przeprosić w imieniu drużyny - mówił Żyro.
- Czuliśmy wsparcie kibiców. Oni są tymi, których jest nam najbardziej szkoda. To, co wyprawia się w tym sezonie, jest niewiarygodne - dodał kapitan Widzewa.
Łodzianie ugrzęźli w strefie spadkowej. Do końca sezonu zagrają z Lechią, Koroną i Piastem. O tym, czego potrzebują do utrzymania, Aleksandar Vuković mówił TUTAJ.
Oglądaj IRL z meczu Legia - Widzew na kanale Meczyki:
