Kolejne awaryjne powołanie w kadrze?! Probierz poinformował o problemach

Kolejne awaryjne powołanie w kadrze?! Probierz poinformował o problemach
Adam Starszynski / pressfocus
Reprezentacja Polski ma problemy kadrowe na początku zgrupowania przed EURO 2024. Na niedzielnej konferencji prasowej opowiedział o nich Michał Probierz.
Jeszcze przed spotkaniem selekcjonera z dziennikarzami ogłoszono awaryjne powołanie. Kontuzjowanego Oliwiera Zycha zastąpił Mateusz Kochalski. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.
Dalsza część tekstu pod wideo
- Jeżeli chodzi o stan zdrowia piłkarzy, to czekaliśmy na to, co się wydarzy. Jest jedna zmiana. Mateusz Kochalski dojedzie w miejsce Oliwiera Zycha, którego uraz eliminuje ze zgrupowania. Taki jest los, trzeba to przyjąć - powiedział Probierz.
Nasz dziennikarz, Tomasz Włodarczyk, jako pierwszy informował o problemach Bartosza Slisza. Pomocnik ma problemy ze stawem skokowym, o czym pisaliśmy TUTAJ.
Probierz potwierdził, że uraz piłkarza nie wygląda na zbyt poważny. Jednocześnie ujawnił, iż rozważa jeszcze jedno awaryjne powołanie. Decyzja ma zapaść po niedzielnym treningu.
- Rzeczywiście, Bartek Slisz był na badaniach. Tam okazało się, że nie ma nic poważnego, ale zobaczymy i ustalimy ze sztabem, czy nie dowołamy jeszcze jednego zawodnika - przyznał.
- Akurat z tym zawodnikiem rozmawiałem i zobaczymy, co okaże się po zajęciach. Karol Świderski i Piotr Zieliński normalnie wchodzą w trening i zobaczymy, co będzie dalej. Reszta zawodników jest zdrowa i do dyspozycji - zakończył.

Przeczytaj również