Kulesza przemówił. Ale nie w temacie selekcjonera

Kulesza przemówił. Ale nie w temacie selekcjonera
Tomasz Kudala / pressfocus
Cezary Kulesza powinien niedługo ogłosić nazwisko nowego selekcjonera. Na razie prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej podsumował Superpuchar Polski.
10 czerwca reprezentacja Polski przegrała 1:2 z Finlandią. Dwa dni później Michał Probierz podał się do dymisji.
Dalsza część tekstu pod wideo
Od kilku tygodni czekamy na nowego selekcjonera. Z prowadzeniem reprezentacji łączonych już było wielu szkoleniowców. Kulesza rozmawiał choćby z Maciejem Skorżą, ale ten zdecydował się pozostać w Urawie.
W sobotę Tomasz Włodarczyk, redaktor naczelny Meczyki.pl, poinformował TUTAJ, że selekcjoner został wybrany. Będzie nim Jan Urban. PZPN jeszcze nie wydał w tej sprawie oficjalnego komunikatu.
W niedzielę Cezary Kulesza obserwował zaś mecz o Superpuchar Polski. Legia Warszawa wygrała w Poznaniu 2:1 z Lechem. Prezes PZPN pogratulował zwycięzcom oraz podziękował organizatorom wydarzenia.
- Za nami otwarcie nowego sezonu! Po dobrym meczu Legia Warszawa wygrała z Lechem Poznań i sięgnęła po Superpuchar Polski. Gratulacje dla zwycięzców i serdeczne podziękowania dla organizatorów spotkania, którzy stanęli na wysokości zadania - napisał Kulesza w mediach społecznościowych.
Reprezentacja Polski wróci do gry we wrześniu. Podczas najbliższej przerwy reprezentacyjnej zagra z Holandią i Finlandią.
Mateusz - Jankowski
Mateusz JankowskiWczoraj · 21:51
Źródło: Twitter

Przeczytaj również