Kuriozalny samobój reprezentantki Polski. Rozbrajające zachowanie w polu karnym [WIDEO]

Źródło: Twitter / @sport_tvppl
Szczególnie Małgorzata Mesjasz nie zapamięta dobrze piątkowego spotkania Polski z Islandią. Obrończyni zanotowała pechowe trafienie samobójcze.
Reprezentacja Polski nie weszła dobrze w eliminacje do EURO 2025. Podopieczne Niny Patalon przegrały 0:3 w inaugurującym kwalifikacje starciu z Islandią. Szczegóły na temat meczu znajdziesz TUTAJ.
Gra Polek posypała się pod koniec pierwszej połowy. Islandia objęła prowadzenie w 42. minucie. Rywalki długo nie potrafiły wykreować sobie sytuacji. Biało-czerwone podały im pomocną dłoń.
Po wysokim dośrodkowaniu w "szesnastkę" z głębi pola piłkę głową zgrała Glodis Viggosdottir. Następnie futbolówkę próbowała zagrać nogą Sveindis Jonsdottir, lecz pomocniczka skiksowała.
Instynktowny ruch głową do piłki wykonała natomiast Małgorzata Mesjasz. Zupełnie zaskoczyło to stojącą między słupkami Kingę Szemik, która nie miała szans na skuteczną interwencję.
Nie był to koniec pecha biało-czerwonych w pierwszej odsłonie. Minutę później rezultat spotkania podwyższyła Dilja Zomers. W kwietniu Polki czeka jeszcze jeden mecz. Przeciwniczkami będą Austriaczki.