Liverpool. Trent Alexander-Arnold odpowiada krytykom. "Nie pozwolę, by to na mnie wpływało"

Trent Alexander-Arnold odpowiada krytykom. "Nie pozwolę, by to na mnie wpływało"
Źródło: shutterstock.com
Trent Alexander-Arnold strzelił gola dla Liverpoolu w wygranym 2:0 meczu z Glasgow Rangers. Anglik po spotkaniu wypowiedział się na temat krytyki, która spadła na niego w ostatnim czasie.
Liverpool pokonał Glasgow Rangers 2:0 i mocno poprawił swoją sytuację w tabeli grupy A. "The Reds" z dorobkiem sześciu punktów zajmują drugą pozycję. Liderem jest Napoli, które we wtorek pokonało Ajax aż 6:1, a jedną z bramek zdobył Piotr Zieliński. Trafienie Polaka możecie zobaczyć TUTAJ.
Dalsza część tekstu pod wideo
Jednym z bohaterów triumfu "The Reds" był Trent Alexander-Arnold. 23-latek wpisał się na listę strzelców już w siódmej minucie, pokonując Allana McGregora po strzale z rzutu wolnego.
W ostatnich dniach wiele mówiło się o słabej formie Anglika. Tuż po meczu w rozmowie z "beIN Sports" obrońca został zapytany o tę kwestię.
- Mówi o mnie więcej ludzi niż zwykle. Zdarzyło mi się tu już wcześniej. Widzę pewne rzeczy, czytam je, ale blokuję wszystkie negatywne opinie. Skupiam się głównie na swoich występach dla zespołu - powiedział.
- Każdy ma swoje zdanie. Nauczyłem się radzić z negatywnymi opiniami. To część gry i jestem do tego przyzwyczajony. Nie pozwolę, by to na mnie wpływało - dodał.
Trent Alexander-Arnold to wychowanek Liverpoolu. Piłkarz w barwach "The Reds" zagrał w 237 meczach, w których strzelił 15 goli i zaliczył 62 asysty.
Redakcja meczyki.pl
Damian Król05 Oct 2022 · 10:49
Źródło: beIN Sports

Przeczytaj również