Piotr Zieliński znów strzela w Lidze Mistrzów! Bardzo ważne trafienie Polaka w meczu z Ajaksem [WIDEO]

Piotr Zieliński jest w tym sezonie kluczową postacią Napoli. We wtorek Polak znów pokazał się z dobrej strony. Trafił do siatki pod koniec pierwszej połowy wyjazdowego meczu z Ajaksem Amsterdam.
Spotkanie w stolicy Holandii nie zaczęło się dobrze dla "Azzurrich". To gospodarze wyszli na prowadzenie już po dziewięciu minutach rywalizacji. Rezultat otworzył wówczas Kudus.
Na odpowiedź ze strony Napoli nie trzeba było jednak czekać zbyt długo. Do wyrównania doprowadził Raspadori, a od tego momentu to podopieczni Luciano Spallettiego dominowali na boisku.
Efektem było ich zasłużone prowadzenie jeszcze w pierwszej połowie. Włosi po raz kolejny mieli powody do radości w 33. minucie. Wówczas na listę strzelców wpisał się Di Lorenzo.
Ostatnie słowo przed przerwą należało jednak do Piotra Zielińskiego. Polak już wcześniej błysnął w tej edycji LM, kompletując dublet z Liverpoolem. Teraz trafił do siatki także w Amsterdamie.
Napoli wyprowadziło zabójczą kontrę. Anguissa zagrał prostopadłą piłkę do naszego reprezentanta, który znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i bez problemu umieścił futbolówkę w siatce.
Dzięki temu do przerwy włoski zespół prowadził w Amsterdamie 3:1. Na samym początku drugiej połowy do siatki znów trafił Raspadori, a później kolejny cios zadał Kwaracchelia. Wynik na 6:1 ustalił Simeone. Pełną relację możecie przeczytać TUTAJ.
Maciej Pietrasik04 Oct 2022 · 21:57