"Łudzę się, że Probierz go dowoła". Tego piłkarza chciałby Kołtoń w kadrze na EURO 2024

"Łudzę się, że Probierz go dowoła". Tego piłkarza chciałby Kołtoń w kadrze na EURO 2024
własne
Redakcja meczyki.pl
Krystian Kobielski29 May · 16:03
Poznaliśmy szeroką kadrę na EURO 2024. Roman Kołtoń w programie Meczyki.pl na YouTube wskazał, którego piłkarza brakuje mu na liście powołanych.
Michał Probierz podał szeroki skład biało-czerwonych na mistrzostwa Europy (szczegóły TUTAJ). Choć pierwotnie kadra miała zostać podana wieczorem, to selekcjoner postanowił ogłosić nazwiska na konferencji golfowej.
Dalsza część tekstu pod wideo
W programie Meczyki.pl na YouTube eksperci omówili wybory Michała Probierza. Roman Kołtoń wskazał zawodnika, którego on powołałby na miejscu trenera biało-czerwonych..
- Brakuje mi Dominika Marczuka. To był dla mnie najlepszy piłkarz tego sezonu Ekstraklasy. Przyszedł młodziak ze Stali Rzeszów i zrobił mistrza Polski, strzelając pięć goli i notując 13 asyst - mówił.
- Co mnie do niego przekonało? Mecz z Legią przy Łazienkowskiej. Jagiellonia przegrywała 0:1, a Marczuk zrobił akcję, która dała jego drużynie remis. To samo spotkanie z Piastem, gdzie jego asysta z końcówki spotkania pozwoliła Jagiellonii zremisować. Gdyby nie ten gol, mistrzem byłby Śląsk. Jeszcze się łudzę, że Probierz go dowoła - powiedział.
Oglądaj program o powołaniach na EURO 2024:
Redakcja meczyki.pl
Krystian Kobielski29 May · 16:03
Źródło: własne

Przeczytaj również