Luquinhas blisko rozstania z Legią. Oto powód
Coraz bardziej prawdopodobne wydaje się odejście Luquinhasa z Legii Warszawa. Klub uważa, że klauzula odstępnego za zawodnika Fortalezi jest zbyt wysoka.
Luquinhas wrócił do Legii w trakcie letniego okienka. Brazylijczyk został wypożyczony z Fortalezi. W umowie między klubami zawarto klauzulę odstępnego.
Jest ona jednak wysoka, bo figuruje na poziomie miliona euro. Stołeczni wzbraniają się przed wyłożeniem takich pieniędzy.
Legia chce zbić tę kwotę. Można wyczuć, że jeśli taki plan się nie powiedzie, to 28-latek pożegna się z Łazienkowską.
Sam Michał Żewłakow uważa, że do zespołu powinni dołączyć szybcy skrzydłowi. Środki na takie wzmocnienia mogłyby zostać pozyskane dzięki sprzedaży Marca Guala lub Bartosza Kapustki, których przyszłość stoi pod znakiem zapytania. O sytuacji Hiszpana i Polaka pisaliśmy TUTAJ.
Luquinhas ma za sobą 44 występy w bieżącym sezonie, zdobył 13 bramek, dorzucił trzy asysty. Jego kontrakt z Fortalezą obowiązuje do końca 2027 roku.