Media: Problemy ważnego kadrowicza. EURO pod znakiem zapytania

Media: Problemy ważnego kadrowicza. EURO pod znakiem zapytania
Pawel Andrachiewicz / PressFocus
Michał Probierz w środę ogłosi szeroką kadrę na EURO 2024. Znajdzie się na niej pięciu napastników. Jak donosi Mateusz Borek z Kanału Sportowego, jeden z nich ma spore problemy zdrowotne.
Do pierwszego meczu biało-czerwonych na turnieju w Niemczech pozostało już tylko 2,5 tygodnia. O 19:00 mamy poznać wybory Michała Probierza. Wypuszczony zostanie oficjalny komunikat ws. powołań.
Dalsza część tekstu pod wideo
Dziennikarzowi Meczyki.pl, Tomaszowi Włodarczykowi, udało się dotrzeć do pełnej listy powołanych. Możecie znaleźć ją TUTAJ. Znajdzie się na niej pięciu napastników.
Powrót do kadry może zaliczyć Arkadiusz Milik. Jak informuje Mateusz Borek, jeden ze snajperów biało-czerwonych nie jest bowiem w pełni zdrowia.
- Drugim piłkarzem, który ma dzisiaj problemy zdrowotne, jest Karol Świderski. Brakowało go w ostatnim meczu - powiedział Borek.
- Tym bardziej rozsądne było powołanie Arkadiusza Milika w gronie tych 28 piłkarzy. Zobaczymy, czy Świderski będzie zdrowy - dodał.
Świderski to nie jedyny kadrowicz, który nie jest w pełni sił. Na uraz narzeka także Matty Cash, którego zabraknie w szerokiej kadrze na EURO 2024.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik29 May · 10:45
Źródło: Kanał Sportowy

Przeczytaj również