Niewiarygodna pogoń w półfinale Pucharu Anglii! Manchester United wypuścił prowadzenie 3:0! [WIDEO]

Screen z X
Manchester United do 71. minuty prowadził z Coventry City 3:0 i był na prostej drodze do finału Pucharu Anglii. Ekipa z Championship sensacyjnie doprowadziła jednak do dogrywki.
Podopieczni Erika ten Haga byli zdecydowanymi faworytami spotkania na Wembley. Przez długi czas wywiązywali się z tej roli bez zarzutu.
W pierwszej połowie całkowicie zdominowali rywali i prowadzili 2:0 po golach Scotta McTominaya oraz Harry'ego Maguire'a. Rywale oddali zaledwie jeden strzał na bramkę Onany.
W drugiej części spotkania prowadzenie "Czerwonych Diabłów" podwyższył Bruno Fernandes. Wówczas wydawało się, że ekipie z Premier League już nic nie jest w stanie zagrozić.
Rzeczywistość okazała się jednak zgoła odmienna. Nadzieję ekipie z Championship dał Simms, który w 71. minucie pokonał Andre Onanę.
Osiem minut później było 2:3. O'Hare miał mnóstwo szczęścia, bo po jego strzale piłka odbiła się od pleców jednego z obrońców, co całkowicie zmieniło tor lotu futbolówki.
Coventry naciskało i w doliczonym czasie gry zyskało rzut karny. "Jedenastkę" na gola zamienił Haji Wright, a sensacja stała się faktem - na Wembley potrzebna okazała się dogrywka.
Maciej Pietrasik21 Apr · 18:30