Peszko zaatakował Casha. Brutalna opinia

Peszko zaatakował Casha. Brutalna opinia
Krzysztof Porebski / pressfocus
Matty Cash nie znajdzie się w kadrze Polski na EURO 2024. Bezpardonowo na temat gracza Aston Villi wypowiedział się Sławomir Peszko.
W środę Michał Probierz zaprezentuje szeroką kadrę na mistrzostwa Europy. Według naszych informacji zabraknie w niej Casha. O tym, jak będzie wyglądał skład biało-czerwonych, napisaliśmy TUTAJ.
Dalsza część tekstu pod wideo
Na razie reprezentacyjny licznik gracza Aston Villi zatrzymał się na 15 występach. Ostatni raz w kadrze zagrał w marcowym meczu z Estonia. Krótko po wejściu na boisko doznał kontuzji i został zmieniony.
Także uraz jest bezpośrednią przyczyną nieobecności Casha w kadrze na EURO. Michał Probierz już jakiś czas temu sygnalizował, że 26-latek może nie zdążyć dojść do pełni sił przed turniejem
Zadowolony z nieobecności Casha w kadrze jest Sławomir Peszko. Trener Wieczystej Kraków mówi o nim w bezwzględny sposób.
- Przyjeżdża na kadrę, żeby podbić swoją cenę i zmienić klub. Pamiętam może z dwa dobre jego występy w reprezentacji. Ani się nie utożsamia z Polską, ani gra w niej tak jak w Premier League - stwierdził Peszko w Kanale Sportowym.
Polacy przed mistrzostwami Europy rozegrają towarzyskie mecze z Ukrainą i Turcją. W pierwszym meczu na EURO zmierzą się z Holandią. Spotkanie odbędzie się 16 czerwca.
Redakcja meczyki.pl
Marcin Karbowski28 May · 19:27
Źródło: Kanał Sportowy

Przeczytaj również