Probierz zabrał głos ws. pominiętych zawodników. Głośny apel do piłkarzy [WIDEO]

Probierz zabrał głos ws. pominiętych zawodników. Głośny apel do piłkarzy [WIDEO]
Screen z X
Michał Probierz w środę ogłosił powołania do reprezentacji Polski na EURO 2024. Totalnie zaskoczył, przedstawiając listę podczas konferencji prasowej... na turnieju golfa.
Początkowo selekcjoner biało-czerwonych zapowiadał, że oficjalny komunikat ws. powołań zostanie wypuszczony o godzinie 19:00. Zapewniał, iż nie będzie żadnej konferencji prasowej.
Dalsza część tekstu pod wideo
Później zmienił jednak zdanie. Probierz totalnie zaskoczył. Powołania zostały bowiem ogłoszone na konferencji prasowej turnieju golfowego, Rosa Challenger Cup.
Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. Selekcjoner wyczytał jednak nazwiska zawodników, a PZPN wypuścił oficjalny komunikat. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.
- To jest 28 zawodników i mam nadzieję, że godnie będą reprezentować ten kraj. Wiadomo, że dwóch jeszcze odpadnie, co jest dla trenera bardzo trudne - powiedział Probierz.
- Do wszystkich zawodników, którzy nie pojechali na EURO: dalej w nich wierzę, jestem z nimi i wierzę w to, że w przyszłości będą reprezentowali te barwy - dodał.
- Wielu młodych piłkarzy na pewno czekało na szansę i tak jak nigdy nie robię za plecami, tak w sytuacji mistrzostw Europy nie dzwoniłem do zawodników. Jest mi przykro, że niektórzy nie jadą, ale oni są częścią tej drużyny i to jest dla nas najważniejsze - zakończył.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik29 May · 12:19
Źródło: X

Przeczytaj również