Promocyjna cena za Milika. Juventus wycenił polskiego napastnika

Promocyjna cena za Milika. Juventus wycenił polskiego napastnika
Alberto Gandolfo/LaPresse / Press Focus
Coraz więcej wskazuje na to, że Arkadiusz Milik po sezonie 2023/2024 rozstanie się z Juventusem. Jak informują dziennikarze włoskiego Calciomercato, "Stara Dama" nie oczekuje za Polaka zbyt dużych pieniędzy.
Napastnik "Bianconerich" niedawno podpisał kontrakt z nową agencją - CAA Stellar. Latem może opuścić nie tylko Turyn, ale całą Serie A. Tak wynika z doniesień La Gazzetta dello Sport.
Dalsza część tekstu pod wideo
Włoski dziennik informuje, że celem Milika są przenosiny do Premier League. Snajper chciałby spróbować sił na Wyspach. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.
Jeśli znajdą się chętni na usługi napastnika, to problemem z pewnością nie będzie cena. Juventus chętnie sprzeda bowiem piłkarza za stosunkowo niewielkie pieniądze.
O szczegółach informują dziennikarze Calciomercato. Ich zdaniem "Stara Dama" chce odzyskać tylko część z pieniędzy, jakie niespełna rok temu sama wydała na Polaka.
Według niemieckiego Transfermarktu "Bianconeri" wyłożyli za Milika 7,3 miliona euro. Teraz Włosi domagają się natomiast zaledwie 4,2 miliona euro od potencjalnego kupca.
Taka kwota nie powinna być problemem dla żadnego z klubów z czołowych europejskich lig. Wygląda więc na to, że Milik rzeczywiście jest na najlepszej drodze do letniego transferu.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik10 Apr · 07:55
Źródło: Calciomercato.com

Przeczytaj również