Rosną problemy Śląska Wrocław. Istotny piłkarz wypada z gry nawet na 2 miesiące

Tomasz Folta / PressFocus
W najbliższym czasie Śląsk Wrocław będzie musiał radzić sobie bez Petra Schwarza. Ivan Djurdjević potwierdził, że pomocnik odniósł groźną kontuzję.
W minioną sobotę Śląsk Wrocław został rozbity przez Zagłębie Lubin 0:3 (bramki zobaczycie TUTAJ). Nie był to jednak jedyny problem drużyny Ivana Djurdjevicia.
W 71. minucie rzeczonego spotkania boisko musiał opuścić Petr Schwarz. Zmiana była podyktowana kontuzją pomocnika.
Niepokojące doniesienia potwierdził sam szkoleniowiec Śląska. Wszystko wskazuje na to, że jego drużyna przez dłuższy czas będzie musiała radzić sobie bez ważnego piłkarza.
- Petr Schwarz mocno ucierpiał. Wiemy, że naderwał mięsień łydki i czeka go prawdopodobnie 1,5 miesiąca przerwy - poinformował.
- Wciąż czekamy na Daniela Gretarssona, a podczas dzisiejszego spotkania urazu też nabawił się Diogo Verdasca. Będziemy musieli szukać alternatyw na środek obrony - dodał trener.
Sytuacja Śląska Wrocław wygląda coraz gorzej. Klub zajmuje 11. miejsce w Ekstraklasie, ale nie wygrał od trzech ligowych kolejek i na ten moment ma 5 punktów przewagi nad strefą spadkową.
Hubert Kowalczyk29 Jan 2023 · 08:26
Źródło: Śląsk Wrocław