Rozchwytywany trener leci do Anglii. Negocjuje z dwoma klubami Premier League

Rozchwytywany trener leci do Anglii. Negocjuje z dwoma klubami Premier League
Henrique Casinhas / pressfocus
Ruben Amorim w przyszłym sezonie może trafić do angielskiej Premier League. Jak donosi portugalski dziennikarz, Pedro Sepulveda, szkoleniowiec leci do Anglii na rozmowy z dwoma klubami.
Obecnie 39-latek odpowiada za wyniki Sportingu Lizbona. Wiele wskazuje jednak na to, że już po sezonie 2023/2024 zmieni otoczenie.
Dalsza część tekstu pod wideo
Liverpool rozważa zatrudnienie go w roli następcy Juergena Kloppa. Niemiec po obecnej kampanii rozstanie się z klubem, a "The Reds" szukają nowego szkoleniowca.
Jak się okazuje, ekipa z Anfield ma jednak konkurencję. Amorim jest numerem jeden na liście życzeń West Hamu. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.
Jak donosi portugalski dziennikarz, Pedro Sepulveda, trener Sportingu w poniedziałek wsiadł na pokład prywatnego samolotu. Udał się do Londynu.
Do Anglii poleciał wraz ze swoim agentem, Raulem Costą. Na Wyspach rozmawiał będzie zarówno z przedstawicielami West Hamu, jak i Liverpoolu.
Nawet jeśli któryś z klubów dogada się z Amorimem, będzie musiał porozumieć się także ze Sportingiem. Według medialnych doniesień ekipa z Lizbony oczekuje za swojego trenera co najmniej 10 milionów euro.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik22 Apr · 18:27
Źródło: Pedro Sepulveda

Przeczytaj również