Stadiony świata! Piękny gol przeciwko Wiśle Kraków [WIDEO]

Zagłębie Sosnowiec otworzyło wynik meczu z Wisłą Kraków. Przepięknym uderzeniem popisał się Maksymilian Rozwandowicz.
"Biała Gwiazda" wróciła do ligowych zmagań po gigantycznym sukcesie. W miniony czwartek Wisła sięgnęła po Fortuna Puchar Polski, pokonując w finale Pogoń Szczecin.
Ekipa Alberta Rude chciała szybko napocząć Zagłębie. W 10. minucie Angel Rodado skierował piłkę do siatki. Gol został jednak anulowany, ponieważ sędziowie dopatrzyli się spalonego Kacpra Dudy.
W kolejnym fragmencie Wisła nadal szukała swoich okazji na zdobycie bramki. Rodado, Duda i Angel Baena nie znaleźli jednak sposobu na pokonanie Mateusza Kosa.
W 26. minucie nastąpiła odpowiedź Zagłębia. Maksymilian Rozwandowicz popisał się fenomenalnym strzałem z dystansu, po którym futbolówka zatrzepotała w siatce.
Rozwandowicz strzelił swojego pierwszego gola w tym sezonie. W sumie defensywny pomocnik ma na koncie trzy trafienia w 66 spotkaniach Zagłębia.
Zespół z Sosnowca zremisował z Wisłą 1:1. W końcówce meczu Szymon Sobczak w koncertowy sposób zmarnował rzut karny, co możecie zobaczyć TUTAJ.
Adam Kłos06 May · 18:38