"Symulka" Matty'ego Casha w hicie Premier League?! Rywal nie mógł uwierzyć w zachowanie Polaka [WIDEO]

W starciu Aston Villi z Manchesterem United nie brakuje emocji. W pierwszej połowie Matty Cash wzbudził drobne kontrowersje.
Przed pierwszym gwizdkiem obie drużyny były sąsiadami w tabeli. Aston Villa plasowała się na piątej lokacie, a Manchester był szósty.
Spotkanie lepiej rozpoczęły "Czerwone Diabły". Wynik otworzył bowiem Rasmus Hojlund. Następnie podopieczni Unaia Emery'ego rzucili się do odrabiania strat.
W 37. minucie Matty Cash chciał zainicjować akcję na prawym skrzydle. Polak przewrócił się po starciu z Casemiro.
Sędzia uznał, że Brazylijczyk popełnił faul i ukarał go żółtą kartką. Defensywny pomocnik nie mógł uwierzyć w tę decyzję. Casemiro utrzymywał, że Cash symulował.
- Reputacja Casemiro zrobiła swoje i został on błędnie ukarany po nurkowaniu Casha. Właśnie dlatego rozważa się zastosowanie systemu VAR, który mógłby interweniować także przy sprawdzaniu żółtych kartek - ocenili dziennikarze stacji beIN Sports.
Casemiro po żółtej kartce w meczu Aston Villa - Manchester United
W tym sezonie Matty Cash wystąpił w 33 spotkaniach Aston Villi. Strzelił w nich cztery gole i dorzucił do tego dwie asysty.
Prawy obrońca jest też 14-krotnym reprezentantem Polski. W biało-czerwonych barwach zdobył jedną bramkę.
Matty Cash w meczu Aston Villa - Middlesbrough
Mark Cosgrove/News Images / pressfocus
Manchester United ostatecznie pokonał Aston Villę 2:1. W końcówce bohaterem meczu został Scott McTominay, o czym szerzej piszemy TUTAJ.
Adam Kłos11 Feb · 18:19