Tottenham chce rewelację Premier League, ale trener nie zamierza się przenosić. Coraz większe kłopoty Spurs

Tottenham chce rewelację Premier League, ale trener nie zamierza się przenosić. Coraz większe kłopoty Spurs
screen youtube
Tottenham nadal szuka nowego szkoleniowca. Saga trwa już od marca i nic nie wskazuje na to, aby miała się rychło zakończyć. Fabrizio Romano przekonuje, że kolejny trener nie jest zainteresowany pracą w Spurs.
Po zwolnieniu Antonio Conte za wyniki Tottenhamu odpowiadali kolejno Cristian Stellini oraz Ryan Mason. Żaden z nich nie był jednak traktowany jako rozwiązanie długoterminowe.
Dalsza część tekstu pod wideo
W kolejnym sezonie Spurs ma poprowadzić nowy szkoleniowiec. Problem w tym, że do tej pory żaden trener nie doszedł do porozumienia z londyńczykami. Lista ostatnio wydłużyła się o nazwisko Arne Slota, który wolał zostać w Feyenoordzie.
Teraz Fabrizio Romano poinformował, że londyńczycy rozczarują się też w kwestii Roberto De Zerbiego. Włoch figuruje na liście życzeń klubowych władz, ale nie zamierza przenosić się z Brighton.
"Mewy" osiągnęły właśnie swój historyczny rezultat i pierwszy raz awansowały do europejskich pucharów. W nadchodzących rozgrywkach wystąpią w Lidze Europy, a o ich rewelacyjnym rozwoju przeczytacie TUTAJ. Tym samym 43-latek pozostaje skupiony na rozpoczętym niedawno projekcie.
Romano zdradził również, że Tottenham rozważa również zatrudnienie Ange Postecoglou. Australijczyk przyznał jednak, że na ten moment interesuje go tylko dalsza praca z Celtikiem Glasgow, który poprowadził do kolejnego mistrzostwa Szkocji.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk27 May 2023 · 13:41
Źródło: Fabrizio Romano

Przeczytaj również