Trener Borussii o rozmiarach porażki z Bayernem: Skorzystaliśmy na tym, że we wtorek grają w LM

YouTube
Bayern Monachium rozbił Borussię Dortmund aż 6:0. Trener BVB, Peter Stoeger, przyznał, że jego zespół mógł przegrać jeszcze wyżej.
Bawarczycy byli bezlitośni dla swoich rywali. Już po trochę ponad dwudziestu minutach prowadzili 3:0, a do szatni schodzili z pięciobramkową zaliczką. Swój były klub pogrążył Robert Lewandowski, który skompletował hat-tricka. Peter Stoeger po spotkaniu przyznał, że jego drużyna zasłużyła na tak wysoką porażkę.
- Wynik zasłużony, także jeśli chodzi o jego wysokość. Mam wręcz wrażenie, że skorzystaliśmy na tym, że Bayern gra we wtorek mecz w LM i w drugiej połowie spuścił z tonu - powiedział opiekun Borussii Dortmund.
BVB po 28 kolejkach ma 48 punktów na koncie i zajmuje trzecie miejsce w Bundeslidze. Bayern jest liderem i brakuje mu już tylko dwóch punktów do wywalczenia tytułu mistrzowskiego.