Twitter komentuje popis piłkarzy Legii Warszawa. "Gratulacje z okazji zdobycia mistrzostwa Polski 2020/21"

Adam Starszynski / PressFocus
Legia Warszawa wygrała z Pogonią Szczecin 4:2 w hicie PKO Ekstraklasy. "Wojskowi" za swoją postawę zebrali wiele pochwał. Dziennikarze i eksperci już przyznali im mistrzowski tytuł.
Legia Warszawa pewnie zmierza po końcowy triumf w tym sezonie PKO Ekstraklasy. Dziś w meczu na szczycie rozbiła najgroźniejszego rywala. Już po 29 minutach gry prowadziła 4:0 z Pogonią Szczecin.
Podopieczni Czesława Michniewicza imponowali na boisku. W pierwszej połowie ich gra była płynna, odważna, pełna wyćwiczonych schematów. Dziennikarze docenili szkoleniowca, który w przeszłości słynął z defensywnego nastawienia. 51-latek obecnie pracuje na zupełnie inną "łatkę".
Legia dzięki wygranej ma już 10 punktów przewagi nad Pogonią Szczecin. Losy mistrzowskiego tytułu wydają się rozstrzygnięte. Na Twitterze posypały się gratulacje. Pojawiają się też pytania o to, co "Wojskowi" pokażą za kilka miesięcy w europejskich pucharach.
Daniel Makarewicz03 Apr 2021 · 19:25