Wielki klub szykuje ofertę za Szymańskiego. Duże pieniądze za Polaka

Wielki klub szykuje ofertę za Szymańskiego. Duże pieniądze za Polaka
Stefanos Kyriazis / pressfocus
Sebastian Szymański w tym sezonie znakomicie spisuje się w barwach Fenerbahce Stambuł. Turecki Fanatik twierdzi, że ofertę za Polaka szykuje jeden z klubów Premier League.
Ofensywny pomocnik przed sezonem zamienił Dynamo Moskwa na Fenerbahce. Szybko okazało się, że ten transfer był strzałem w dziesiątkę dla każdej ze stron.
Dalsza część tekstu pod wideo
Ostatnio w tureckich mediach pojawiły się informacje o tym, że klub Szymańskiego jest gotowy na sprzedaż Polaka. Wytypowano już nawet jego następcę. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.
Teraz serwis Fanatik pisze, że głównym kandydatem do kupna pomocnika jest Tottenham. W Londynie Szymański miałby zastąpić Giovanniego Lo Celso.
Anglicy przygotowują już podobno nawet pierwszą ofertę za piłkarza. Ma ona opiewać na 20 milionów euro. Jest jednak wątpliwe, aby taka suma zadowoliła Fenerbahce.
- Tottenham prawdopodobnie nie będzie jedyną drużyną, która zapuka do drzwi Fenerbahce w sprawie Sebastiana Szymańskiego - podkreśla turecki Fanatik.
- Bayer Leverkusen, który zakończył 11-letnie panowanie Bayernu Monachium w Niemczech, oraz Napoli, które w tym roku było wielkim rozczarowaniem po zdobyciu tytułu mistrza Włoch w zeszłym sezonie, również umieściły gwiazdę futbolu na swoim radarze - czytamy.

Przeczytaj również