Włoskie media rozpływają się nad Krzysztofem Piątkiem. "Bohater Milanu"

Krzysztof Piątek zaliczył kolejny bardzo dobry występ na boiskach Serie A. Tym razem strzelił gola w meczu AC Milanu z Juventusem.
Polski napastnik świetnie odnalazł się w sytuacji bramkowej i z zimną krwią pokonał Wojciecha Szczęsnego. To już jego 21. gol w Serie A.
Jego postawę bardzo doceniają włoskie media. Krzysztof Piątek znów został bardzo pochwalony przez tamtejszych ekspertów.
- Samotny Il Pistolero nie popełnił najmniejszego błędu w sytuacji sam na sam ze Szczęsnym. Piątek bohater Milanu - czytamy w dzienniku "Corriere della Sera".
Dziennikarze podkreślają jednak, że dobra gra tylko Piątka nie pozwoli AC Milanowi na uzyskiwanie dobrych wyników. - Sam Piątek to za mało - czytamy na portalu ilmilanista.it.
Z kolei serwis Calcionews24.com podkreślił, że Piątek się nie zatrzymuje - Polak już został najlepszym strzelcem Milanu w tym sezonie. Napastnik zdobył 10 goli w 13 meczach.