"Wyszedł na grzyby". Beznadziejne zachowanie bramkarza Portugalii przy golu dla Maroka! [WIDEO]

screen TVP Sport
Reprezentacja Maroka prowadziła do przerwy z Portugalią 1:0. Gola strzeliła po fatalnym błędzie Diogo Costy.
Maroko to zaledwie czwarta afrykańska drużyna w historii mistrzostw świata, która zdołała przebić się do ćwierćfinału. Przeciwko Portugalii koncentrowała się na defensywie, ale potrafiła też zagrozić rywalom za sprawą szybkich ofensywnych akcji.
W 42. minucie jedna z nich zakończyła się golem. Po wysokim dośrodkowaniu w pole karne En-Nesyri wykorzystał fatalne wyjście z bramki Costy i pasywne zachowanie Rubena Diasa. Napastnik Sevilli popisał się niezwykłym wyskokiem i głową skierował piłkę do siatki.
Sposób, w jaki Portugalia straciła gola, wywołał żywe reakcje. O tym, jak zachował się Cristiano Ronaldo, pisaliśmy TUTAJ. W mediach społecznościowych zaroiło się od komentarzy.
- Co ci Portugalczycy wymyślili przy tym golu? Raphaël Guerreiro stracił Youssefa En-Nesyriego. Diego Costa wyszedł na grzyby. Ruben Dias nie kontrolował, gdzie jest napastnik. En-Nesyri w tej sytuacji zrobił wszystko tak, jak należy – szkoda, że tak rzadko popisywał się w Sevilli - komentował Jakub Kręcidło.
Marcin Karbowski10 Dec 2022 · 16:54