Znany trener odrzucił ofertę z Premier League. Nie chciał przejmować klubu w trakcie sezonu

Znany trener odrzucił ofertę z Premier League. Nie chciał przejmować klubu w trakcie sezonu
Spotlight Images Agency / Shutterstock.com
Leeds United szuka nowego szkoleniowca. Dziennikarz Cesar Luis Merlo podaje, że jednym z kandydatów był Marcelo Gallardo, który ostatecznie odrzucił ofertę angielskiego klubu.
Jesse Marsch został dość niespodziewanie zwolniony przez Leeds United. Same "Pawie" wydają się nieprzygotowane na tę sytuację, bowiem do tej pory nie wskazały następcy Amerykanina.
Dalsza część tekstu pod wideo
W związku z tym w meczu z Manchesterem United (2:2) drużynę poprowadził Michael Skubala, czyli szkoleniowiec tymczasowy. Niewykluczone, że sytuacja powtórzy się w starciu z... Manchesterem United, które zaplanowano na 12 lutego.
"Pawie" prowadzą bowiem rozmowy w sprawie przejęcia schedy po Amerykaninie, ale do tej pory żadna z negocjacji nie zakończyła się sukcesem. Dziennikarz Cesar Luis Merlo podaje, że ostatnio ofertę odrzucił Marcelo Gallardo.
Argentyńczyk, mający za sobą rewelacyjny okres w River Plate (więcej TUTAJ), jest gotowy na rozpoczęcie przygody w Europie. Propozycja ze strony Leeds była ciekawa, ale przyszła zdecydowanie zbyt późno.
Gallardo nie chciał przejmować klubu w połowie rozgrywek i w sytuacji, gdy przyszłość drużyny jest po prostu niepewna. Anglicy muszą się wszak martwić o utrzymanie w Premier League - przewaga nad strefą spadkową wynosi tylko jeden punkt.
Były zawodnik PSG nie jest jedynym trenerem, który ma obiekcje dotyczące przejęcia Leeds. Od kilku dni trwają negocjacje z Andonim Iraolą, ale Bask nie spieszy się z odejściem z Rayo Vallecano.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk10 Feb 2023 · 10:55
Źródło: Cesar Luis Merlo

Przeczytaj również